“Perimetras” – kas tai?

Tai vienintelės lenktynės Lietuvoje, Europoje ir pasaulyje. Trasa driekiasi Lietuvos pasieniu ir atkartoja Lietuvos Valstybės kontūrą. Tai pačios ilgiausios lenktynės Lietuvoje ir tautiškiausios lenktynės pasaulyje. Tai lietuviškas „Dakaras“

Dalyviai. Dalyvauti gali visi tie, kurie turi leidimą vairuoti automobilį, motociklą, keturratį ar motobagį.
Klasės. Pagal techninius reikalavimus automobiliai skirstomi į dvi klases „Sport“ ir „Adventure“, motociklų „Enduro“, keturračių „ATV“ ir „SxS“ motobagiai (Side by side keturračiai)
Trukmė. 60h.
Trasa. ~ 1850km. Orientacinių ruožų ir ~ 500km greičio ruožų. Visas orientacinis maršrutas suskirstytas į šešis etapus.

Klasė “ADVENTURE”
Tai ekipažai, važiuojantys standartiniu automobiliu. Ekipažo narių tiek, kiek automobilyje yra įrengtų sėdimų vietų. Šios klasės dalyviai varžosi tik Orientacinėse rungtyse.

            

Klasė “SPORT”
Tai ekipažai, važiuojantis automobiliu su saugos lankais. Šios klasės dalyviai varžosi tik Greičio Ruožuose.

Klasė “ENDURO”
Dalyviai, važiuojantys motociklais, atitinkančiais klasės techninius reikalavimus. Šios klasės dalyviai varžosi tik Greičio Ruožuose.

Klasė “ATV”
Dalyviai, važiuojantys keturračiais, atitinkančiais klasės techninius reikalavimus. Šios klasės dalyviai varžosi tik Greičio Ruožuose.

Klasė “SxS”
Dalyviai, važiuojantys „Side by side“ keturračiais, atitinkančiais klasės techninius reikalavimus. Šios klasės dalyviai varžosi tik Greičio Ruožuose.

Partneriai