“4×4 perimetras” – kas tai?

Tai pirmasis tokio pobūdžio automobilių renginys Lietuvoje ir Europoje. Trasa driekiasi Lietuvos pasieniu ir atkartoja Lietuvos Valstybės kontūrą. Tai pačios ilgiausios automobilių lenktynės Lietuvoje. Tai pačios tautiškiausios automobilių lenktynės pasaulyje. Tai lietuviškas „Dakaras“

Dalyviai. Dalyvauti maratone gali bet kas, kas turi “B” kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir techniškai tvarkingą visureigį.
Automobiliai. Lenktyniaujama automobiliais, kurių ratų formulė 4×4.
Klasės. Pagal automobilių paruošimą ir ekipažo komplektaciją automobiliai skirstomi į tris klases. Nuo standartinio automobilio klasės “Tourism” ir “Extreme” iki klsės “Sport” specialiai ruoštų bolidų, lekenčių “Dakaro” trasomis.
Trukmė. Lenktynių vyksta 60h.
Trasa. ~ 2000km. Visas maršrutas suskirstytas į šešis etapus.
Startas ir Finišas. Druskininkai.
Pradžia. 2017 birželio 27d.

Klasė “TOURISM”?
Tai ekipažai, važiuojantys standartiniu automobiliu. Ekipažo narių tiek, kiek automobilyje yra įrengtų sėdimų vietų. Šios klasės dalyviai varžosi tik Orientacinėse rungtyse.

            

Klasė “EXTREME”?
Tai ekipažai, važiuojantys standartiniu automobiliu. Ekipažą sudaro du nariai: vairuotojas ir šturmanas / navigatorius. Šios klasės dalyviai varžosi tiek Orientacinėse rungtyse ir Greičio Ruožuose.  Greičio Ruožose gali būti greičio ribojimai.

Klasė “SPORT”?
Tai ekipažai, važiuojantis automobiliu su saugos lankais. Šios klasės dalyviai varžosi tik Greičio Ruožuose.  Greičio Ruožose gali nebūti ribojimų.

Klasė “MOTO”?
Ši klasė apjungia tiek dviračius tiek keturračius motociklus. Šios klasės dalyviai varžosi tik Greičio Ruožuose.  Greičio Ruožose gali nebūti ribojimų.

 

Partneriai